Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 969 hodnocení
5
952x
4
12x
3
4x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LS Avatar autora Leona Schimmerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2025
skvělý
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2025
Maximálně spokojená. Doporučuji
ŠP Avatar autora Štěpán Prokop Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2025
Velká spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2025
Zkušenost dobrá
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2025
Zápory jsem žádné neobjevila Obchod mohu doporučit jak kvalitou tak rychlosti dodání i velmi vstřícné jednání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2025
Super!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2025
+ spolehlivy

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2025
+ Vstřícnost, je vzácná

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2025
Všechno perfektní
Avatar autora Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 20.5.2025
+ zboží bylo připraveno poměrně rychle k doručení bohužel samotné doručení selhalo
- špatná komunikace ze strany řidiče( chtěla jsem doručit na adresu napsali čas a bez pokusu o doručení dali balík jinam

zboží mi mělo být doručeno ale bez snahy o doručení mi bylo doručeno na výdejní místo které mi naprosto nevyhovuje jestli příště něco objednám a bude to totéž můžete si to nechat
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, mrzí mě Vaše špatná zkušenost s kurýrem. Bohužel je to něco, co nedokážeme ovlivnit. Musel bych asi všechny zásilky vozit osobně :(. V každém případě se omlouvám za komplikace a přeji pohodové dny :). Přemek Fajn-potisk
G Avatar autora Gabriela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.5.2025
Spokojenost, rychle dodání, komunikace, vstřícnost,
JK Avatar autora Jana Kocourková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.5.2025
spokojenost, rychlost dodání i výměna velikosti
DD Avatar autora Danuše Dolejšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.5.2025
SPOKOJENOST
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 19.5.2025
Objednala jsem si hrníček,který byl opravdu krásné zabaleny v bublinkové fólií,takže přišel v dobrém stavu nepoškozený!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
Rychle vyřízení objednávky
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2025
+ Rychlé dodáni

Jsem velmi spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2025
+ Krásný

Účel splnil
JV Avatar autora Jana Václavíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2025
Velmi spokojená Naprosto úžasná domluva Rychle dodání Kvalitní výrobek
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2025
Jsou ochotní,rychle pracují a vše bez jakýchkoliv problémů

Ovládací prvky výpisu

972 položek celkem